Fodda
fodda.no
200 g
20 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 85 kr for varen alene
- Kutt
- −85 %
- Ordinær
- 129,9 kr
- Enhet
- 96,15 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Chatramue · 200 g
Chatramue Grønn Te er en utsøkt teblanding fra Thailand, kjent for sin rike smak og elegante aroma. Denne teen er laget av nøye utvalgte teblader fra de kjølige fjellområdene i Thailand, noe som gir en unik og forfriskende smaksopplevelse. Salgspunkter: Premium Kvalitet : Laget av nøye utvalgte teblader for å sikre en overlegen smak og aroma. Allsidig Bruk : Perfekt for å lage både varm og kald grønn te, inkludert den populære thailandske isteen "Cha Yen". Naturlig og Sunn : Rik på antioksidanter som bidrar til å forbedre generell helse og velvære. Enkel Tilberedning : Kan enkelt tilberedes hjemme for å nyte autentisk thailandsk grønn te. Slik Tilbereder Du: Kok Vann : Kok opp vann og la det avkjøles litt (ideelt sett rundt 80 grader Celsius). Brygg Te : Tilsett en teskje (ca. 2-3 gram) Chatramue Grønn Te i en kopp eller tekanne. Tilsett Vann : Hell det varme vannet over tebladene. La Trekke : La teen trekke i 2-3 minutter for en mild smak, eller opptil 5 minutter for en sterkere smak. Sil og Server : Sil av tebladene og server teen varm eller med is for en forfriskende iste. Merkehistorie: Chatramue, også kjent som Number One Brand, har vært en pioner innen thailandsk te siden 1945. Med en dyp forankring i tradisjon og kvalitet, har Chatramue blitt et ikonisk merke som bringer autentiske thailandske smaker til teelskere over hele verden.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Fodda
fodda.no
200 g
20 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Fodda fodda.no 200 g | 20 kr Billigst nå | ca. 85 kr for varen alene | — | 129,9 kr | −85 % | 96,15 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på fodda.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 20 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Chatramue Green Tea, 200g
Denne varen · 200 g
20 kr · 96,15 kr/kg · laveste 20 kr
70 g
12,9 kr · 18,43 kr/100 g · laveste 12,9 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr