SE Asian Market
seasianmarket.no
110 g
5 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 000 kr · 995 kr igjen
- Ordinær
- 35 kr
- Enhet
- 4,55 kr/100 g
- Dato
- 22. juni 2026 · Best før

110 g
Chippy Chili and Cheese 110g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
SE Asian Market
seasianmarket.no
110 g
5 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SE Asian Market seasianmarket.no 110 g | 5 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 000 kr · 995 kr igjen | 35 kr | −86 % | 4,55 kr/100 g | 22. juni 2026 Best før | Åpne på seasianmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Chippy Chili and Cheese 110g
Denne varen · 110 g
5 kr · 4,55 kr/100 g · laveste 5 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
55,2 kr · 55,2 kr/stk · laveste 55,2 kr
83,3 kr · 98 kr/100 g · laveste 83,3 kr