500 ml
3,98 kr/100 g · −93 % · 19,9 kr · Holdbart
Statistikk
Enhetspris for krydder — kr/100 g — på tvers av datovarehyllene. Median og laveste viser hva som er vanlig her, ikke hva Kiwi tar for ferskvare. Varer som ligger klart under median merkes som uvanlig lave.
Prisjakt har lang historikk, men dataene deres er ikke åpne. Vi bruker egne daglige uthentinger, og serien blir tettere for hver scrape.
Hele og malte krydder per 100 g, så små glass kan sammenlignes.
Varer med vekt
116
Laveste kr/100 g
3,98
Median
60,2
Typisk spenn
23,12–105,05
Median ordinær
85,12
Alle synlige tilbud omregnet til kr/100 g.
Median og bunnen for hver uthentingsdag. Stiplet linje er median ordinær pris i butikkene.
Minst 25 prosent under median, og i nedre kvartil. Det er et sterkere signal enn butikkens egen «førpris».
500 ml
3,98 kr/100 g · −93 % · 19,9 kr · Holdbart
110 g
4,55 kr/100 g · −92 % · 5 kr · SE Asian Market
100 g
5 kr/100 g · −92 % · 5 kr · tights.no
500 g
5 kr/100 g · −92 % · 25 kr · tights.no
355 ml
6,07 kr/100 g · −90 % · 33 kr · Nakama
500 ml
7 kr/100 g · −88 % · 35 kr · Billigmarkedet
355 ml
7,25 kr/100 g · −88 % · 29 kr · Billigmarkedet
0,35 l
7,25 kr/100 g · −88 % · 29 kr · Billigmarkedet
45 g
11,11 kr/100 g · −82 % · 5 kr · tights.no
125 g
11,92 kr/100 g · −80 % · 14,9 kr · Holdbart
125 g
11,92 kr/100 g · −80 % · 14,9 kr · Holdbart
100 g
12,9 kr/100 g · −79 % · 12,9 kr · Holdbart
1 kg
13,3 kr/100 g · −78 % · 133 kr · Superfood
1 kg
13,4 kr/100 g · −78 % · 134 kr · Superfood
1 kg
13,9 kr/100 g · −77 % · 139 kr · Superfood
260 g
14,13 kr/100 g · −77 % · 36,75 kr · Økoland
260 g
14,13 kr/100 g · −77 % · 36,75 kr · Økoland
175 g
14,23 kr/100 g · −76 % · 24,9 kr · Holdbart
1 kg
15,9 kr/100 g · −74 % · 159 kr · Superfood
60 g
16,5 kr/100 g · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
120 g
16,58 kr/100 g · −72 % · 19,9 kr · Holdbart
1 kg
16,6 kr/100 g · −72 % · 166 kr · Superfood
230 g
17,35 kr/100 g · −71 % · 39,9 kr · Holdbart
20 g
17,86 kr/100 g · −70 % · 5 kr · Fodda
1 kg
18 kr/100 g · −70 % · 180 kr · Superfood
1 kg
19,9 kr/100 g · −67 % · 199 kr · Superfood
120 g
20 kr/100 g · −67 % · 24 kr · Godtesjuk
1 kg
20,9 kr/100 g · −65 % · 209 kr · Superfood
280 g
21,07 kr/100 g · −65 % · 59 kr · Pølsemannen
Sortert etter kr/100 g, lavest først.
500 ml
3,98 kr/100 g · −93 % · 19,9 kr · Holdbart
110 g
4,55 kr/100 g · −92 % · 5 kr · SE Asian Market
100 g
5 kr/100 g · −92 % · 5 kr · tights.no
500 g
5 kr/100 g · −92 % · 25 kr · tights.no
355 ml
6,07 kr/100 g · −90 % · 33 kr · Nakama
500 ml
7 kr/100 g · −88 % · 35 kr · Billigmarkedet
355 ml
7,25 kr/100 g · −88 % · 29 kr · Billigmarkedet
0,35 l
7,25 kr/100 g · −88 % · 29 kr · Billigmarkedet
45 g
11,11 kr/100 g · −82 % · 5 kr · tights.no
125 g
11,92 kr/100 g · −80 % · 14,9 kr · Holdbart
125 g
11,92 kr/100 g · −80 % · 14,9 kr · Holdbart
100 g
12,9 kr/100 g · −79 % · 12,9 kr · Holdbart
1 kg
13,3 kr/100 g · −78 % · 133 kr · Superfood
1 kg
13,4 kr/100 g · −78 % · 134 kr · Superfood
1 kg
13,9 kr/100 g · −77 % · 139 kr · Superfood
260 g
14,13 kr/100 g · −77 % · 36,75 kr · Økoland
260 g
14,13 kr/100 g · −77 % · 36,75 kr · Økoland
175 g
14,23 kr/100 g · −76 % · 24,9 kr · Holdbart
1 kg
15,9 kr/100 g · −74 % · 159 kr · Superfood
60 g
16,5 kr/100 g · −73 % · 9,9 kr · Holdbart
120 g
16,58 kr/100 g · −72 % · 19,9 kr · Holdbart
1 kg
16,6 kr/100 g · −72 % · 166 kr · Superfood
230 g
17,35 kr/100 g · −71 % · 39,9 kr · Holdbart
20 g
17,86 kr/100 g · −70 % · 5 kr · Fodda
1 kg
18 kr/100 g · −70 % · 180 kr · Superfood
1 kg
19,9 kr/100 g · −67 % · 199 kr · Superfood
120 g
20 kr/100 g · −67 % · 24 kr · Godtesjuk
1 kg
20,9 kr/100 g · −65 % · 209 kr · Superfood
280 g
21,07 kr/100 g · −65 % · 59 kr · Pølsemannen
1 kg
23,8 kr/100 g · −60 % · 238 kr · Rawfoodshop
125 g
23,92 kr/100 g · −60 % · 29,9 kr · Holdbart
75 g
24 kr/100 g · −60 % · 18 kr · Billigmarkedet
500 g
24,8 kr/100 g · −59 % · 124 kr · Rawfoodshop
500 g
26,8 kr/100 g · −55 % · 134 kr · Rawfoodshop
25 g
31,6 kr/100 g · −48 % · 7,9 kr · Holdbart
350 g
34,26 kr/100 g · −43 % · 119,9 kr · Holdbart
20 g
35,71 kr/100 g · −41 % · 10 kr · Fodda
20 g
35,71 kr/100 g · −41 % · 10 kr · Fodda
50 g
39,8 kr/100 g · −34 % · 19,9 kr · Holdbart
100 g
42,86 kr/100 g · −29 % · 60 kr · Nakama
95 g
42,86 kr/100 g · −29 % · 60 kr · Nakama
58 g
46,55 kr/100 g · −23 % · 27 kr · Superfood
42 g
48,08 kr/100 g · −20 % · 25 kr · Nakama
42 g
48,08 kr/100 g · −20 % · 25 kr · Nakama
500 g
48,2 kr/100 g · −20 % · 241 kr · Rawfoodshop
1 kg
49 kr/100 g · −19 % · 490 kr · Superfood
100 g
50 kr/100 g · −17 % · 50 kr · Rawfoodshop
58 g
50,43 kr/100 g · −16 % · 29,25 kr · Økoland
200 g
50,5 kr/100 g · −16 % · 101 kr · Rawfoodshop
100 g
52 kr/100 g · −14 % · 52 kr · Rawfoodshop
50 g
52 kr/100 g · −14 % · 26 kr · Sunne Saker
50 g
56 kr/100 g · −7 % · 28 kr · Rawfoodshop
100 g
56 kr/100 g · −7 % · 56 kr · Rawfoodshop
200 g
56,5 kr/100 g · −6 % · 113 kr · Rawfoodshop
100 g
57 kr/100 g · −5 % · 57 kr · Rawfoodshop
58,97 kr/100 g · −2 % · 97,3 kr · Krydderverket
75 g
59 kr/100 g · −2 % · 44,25 kr · Økoland
45 g
60 kr/100 g · −0 % · 27 kr · Superfood
500 g
60,4 kr/100 g · +0 % · 302 kr · Rawfoodshop
35 g
62,86 kr/100 g · +4 % · 22 kr · tights.no
45 g
64,4 kr/100 g · +7 % · 28,98 kr · Natur
100 g
65 kr/100 g · +8 % · 65 kr · Rawfoodshop
47 g
65,96 kr/100 g · +10 % · 31 kr · Superfood
50 g
70 kr/100 g · +16 % · 35 kr · Rawfoodshop
35 g
71,43 kr/100 g · +19 % · 25 kr · Superfood
50 g
73,5 kr/100 g · +22 % · 36,75 kr · Økoland
60 g
75 kr/100 g · +25 % · 39 kr · Nakama
50 g
76 kr/100 g · +26 % · 38 kr · Rawfoodshop
47 g
78,19 kr/100 g · +30 % · 36,75 kr · Økoland
81,53 kr/100 g · +35 % · 69,3 kr · Krydderverket
81,53 kr/100 g · +35 % · 69,3 kr · Krydderverket
50 g
82 kr/100 g · +36 % · 41 kr · Rawfoodshop
50 g
86 kr/100 g · +43 % · 43 kr · Rawfoodshop
40 g
87,5 kr/100 g · +45 % · 35 kr · Superfood
500 g
88,4 kr/100 g · +47 % · 442 kr · Rawfoodshop
90,3 kr/100 g · +50 % · 90,3 kr · Krydderverket
92,4 kr/100 g · +53 % · 69,3 kr · Krydderverket
100 g
95 kr/100 g · +58 % · 95 kr · Rawfoodshop
50 g
96 kr/100 g · +59 % · 48 kr · Rawfoodshop
98 kr/100 g · +63 % · 83,3 kr · Krydderverket
45 g
98,33 kr/100 g · +63 % · 44,25 kr · Økoland
45 g
99,78 kr/100 g · +66 % · 44,9 kr · Holdbart
50 g
100 kr/100 g · +66 % · 50 kr · Rawfoodshop
50 g
100 kr/100 g · +66 % · 50 kr · Rawfoodshop
500 g
100,6 kr/100 g · +67 % · 503 kr · Rawfoodshop
50 g
104 kr/100 g · +73 % · 52 kr · Rawfoodshop
50 g
104 kr/100 g · +73 % · 52 kr · Rawfoodshop
110 g
108,18 kr/100 g · +80 % · 119 kr · Olivenlunden
38 g
108,55 kr/100 g · +80 % · 41,25 kr · Økoland
40 g
110,63 kr/100 g · +84 % · 44,25 kr · Økoland
30 g
113,33 kr/100 g · +88 % · 34 kr · Sunne Saker
25 g
117 kr/100 g · +94 % · 29,25 kr · Økoland
100 g
149 kr/100 g · +148 % · 149 kr · Rawfoodshop
100 g
167 kr/100 g · +177 % · 167 kr · Rawfoodshop
50 g
170 kr/100 g · +182 % · 85 kr · Rawfoodshop
28 g
171,43 kr/100 g · +185 % · 48 kr · Superfood
30 g
183,33 kr/100 g · +205 % · 55 kr · Rawfoodshop
100 g
208 kr/100 g · +246 % · 208 kr · Rawfoodshop
50 g
214 kr/100 g · +255 % · 107 kr · Rawfoodshop
100 g
232 kr/100 g · +285 % · 232 kr · Rawfoodshop
50 g
244 kr/100 g · +305 % · 122 kr · Rawfoodshop
11 g
263,64 kr/100 g · +338 % · 29 kr · Superfood
50 g
268,5 kr/100 g · +346 % · 134,25 kr · Økoland
50 g
274 kr/100 g · +355 % · 137 kr · Rawfoodshop
25 g
280 kr/100 g · +365 % · 70 kr · Nakama
8 g
365,63 kr/100 g · +507 % · 29,25 kr · Økoland
50 g
380 kr/100 g · +531 % · 190 kr · Rawfoodshop
5 g
400 kr/100 g · +564 % · 20 kr · Superfood
5 g
435 kr/100 g · +623 % · 21,75 kr · Økoland
7 g
525 kr/100 g · +772 % · 36,75 kr · Økoland
8 g
553,13 kr/100 g · +819 % · 44,25 kr · Økoland
5 g
585 kr/100 g · +872 % · 29,25 kr · Økoland
5 g
585 kr/100 g · +872 % · 29,25 kr · Økoland
5 g
585 kr/100 g · +872 % · 29,25 kr · Økoland
8 g
646,88 kr/100 g · +975 % · 51,75 kr · Økoland
1 g
2 175 kr/100 g · +3513 % · 21,75 kr · Økoland