SE Asian Market
seasianmarket.no
250 g
5 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 000 kr · 995 kr igjen
- Ordinær
- 42 kr
- Enhet
- 20 kr/kg
- Dato
- 30. sep. 2026 · Best før

250 g
Clara ole Spicy BBQ Marinade 250g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
SE Asian Market
seasianmarket.no
250 g
5 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
SE Asian Market seasianmarket.no 250 g | 5 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 000 kr · 995 kr igjen | 42 kr | −88 % | 20 kr/kg | 30. sep. 2026 Best før | Åpne på seasianmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Clara ole Spicy BBQ Marinade 250g
Denne varen · 250 g
5 kr · 20 kr/kg · laveste 5 kr
250 g
79 kr · 316 kr/kg · laveste 79 kr
250 g
87 kr · 348 kr/kg · laveste 87 kr
250 g
176 kr · 704 kr/kg · laveste 176 kr