Billigmarkedet
billigmarkedet.no
300 g
35 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 45 kr
- Enhet
- 116,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

300 g
Opplev ekte italiensk småkakekunst med Cantuccini Mandel fra Colussi. Disse klassiske mandelskorpene har en søt, rik smak og er fylt med hele 15 % mandler – for deg som elsker ekte råvarer og sprø konsistens. Perfekte å dyppe i espresso, nyte som snacks, eller servere som en elegant avslutning på måltidet. Bakt etter tradisjonell italiensk oppskrift og med store mandelbiter som gir ekstra smak og tyggemotstand. En favoritt blant kjekselskere og ideell for både hverdag og festlige anledninger. Med sin autentiske smak og høye kvalitet er dette et must for enhver biscotti-elsker. Innhold: 300g sprø mandelskorper Med hele 15 % mandler Autentisk italiensk oppskrift Perfekt til kaffe, te eller dessertbordet Fra Italia EAN: 8002590003111 🍴 Sjekk gjerne flere klassiske småkaker og kjeks i vårt italienskinspirerte utvalg! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: cantuccini, italienske småkaker, mandelskorper, biscotti, dessertkjeks, kjeks med mandel, italiensk godteri, sprø småkaker
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
300 g
35 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 300 g | 35 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 45 kr | −22 % | 116,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Kaffe hjemme. Sammenlign alltid kr/kg, ikke posepris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Colussi Cantuccini Mandel 300g | Italienske mandelskorper til kaffe
Denne varen · 300 g
35 kr · 116,67 kr/kg · laveste 35 kr
300 g
49 kr · 163,33 kr/kg · laveste 49 kr
1 kg
189 kr · 189 kr/kg · laveste 189 kr
1 kg
217 kr · 217 kr/kg · laveste 217 kr
1 kg
221 kr · 221 kr/kg · laveste 221 kr