Økoland
okoland.no
5 kg
1 192,5 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −25 %
- Ordinær
- 1 590 kr
- Enhet
- 238,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Disse økologiske Medjoul-dadlene er kjent for sin ekstra store størrelse, myke konsistens og naturlige sødme. De har en fyldig karamellaktig smak og en saftig tekstur som gjør dem til en luksuriøs og næringsrik snack. Perfekte som en naturlig energikilde, i desserter eller som et sunt alternativ til raffinert sukker i matlaging.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
1 192,5 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
5 kg
1 192,5 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 1 192,5 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 1 590 kr | −25 % | 238,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 5 kg | 1 192,5 kr | 0 kr | Ja | 1 590 kr | −25 % | 238,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 1 192,5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dadler medjoulm/stein, 5 kg, økologisk
Denne varen · 5 kg
1 192,5 kr · 238,5 kr/kg · laveste 1 192,5 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 450 g
836 kr · 309,63 kr/kg · laveste 836 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr