FUDI
fudi.no
79 g
26,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 772,09 kr igjen
- Ordinær
- 29,9 kr
- Enhet
- 34,06 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Daebak · 79 g
Koppnudler fra Daebak med kyllingsmak og ghost pepper – dette er svært sterke saker. Hell på kokende vann, vent noen minutter og gjør deg klar. Flere nudler finner du her . 79 g.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
79 g
26,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 79 g | 26,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 772,09 kr igjen | 29,9 kr | −10 % | 34,06 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 26,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Daebak Ghost Pepper Spicy Chicken Kopp 79g
Denne varen · 79 g
26,91 kr · 34,06 kr/100 g · laveste 26,91 kr
50 g
28 kr · 56 kr/100 g · laveste 28 kr