FUDI
fudi.no
200 g
35,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 763,09 kr igjen
- Ordinær
- 39,9 kr
- Enhet
- 179,55 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Dh Foods · 200 g
DH Foods Kumquat-saus – en frisk og syrlig vietnamesisk dippsaus laget med kumquat (dvergappelsin). En aromatisk dipp med god balanse mellom syrlig, søtt og salt, perfekt til sjømat, grillmat og vårruller. Se flere i dipsaus-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
200 g
35,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 200 g | 35,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 763,09 kr igjen | 39,9 kr | −10 % | 179,55 kr/kg | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 35,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Dh Foods Kumquat Saus 200g
Denne varen · 200 g
35,91 kr · 179,55 kr/kg · laveste 35,91 kr
200 g
12 kr · 60 kr/kg · laveste 12 kr
200 g
35,91 kr · 179,55 kr/kg · laveste 35,91 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr