MatMarket
matmarket.no
200 g
36 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 115 kr for varen alene
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 36 kr
- Enhet
- 180 kr/kg
- Dato
- 11. aug. 2026 · Best før

200 g
EKO Cottage Cheese 0,5% Baltais, 200g (kopi) som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
MatMarket
matmarket.no
200 g
36 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatMarket matmarket.no 200 g | 36 kr Billigst nå | ca. 115 kr for varen alene | — | 36 kr | −0 % | 180 kr/kg | 11. aug. 2026 Best før | Åpne på matmarket.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
EKO Cottage Cheese 0,5% Baltais, 200g
Denne varen · 200 g
36 kr · 180 kr/kg · laveste 36 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr