Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3-pk
579 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 579 kr
- Enhet
- 482,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Fisherman's Friend · 3-pk
Trenger du en kraftig og oppfriskende pustefornyer som virkelig varer? Fisherman's Friend Original uten tilsatt sukker er kjent for sin intense smak av mentol og eucalyptus – en favoritt gjennom generasjoner. I denne praktiske storpakken får du hele 16 pakker à 3 poser, totalt 48 poser à 25g , som gir deg rikelig med påfyll til både hjem, kontor, bilen og vesken. Fisherman's Friend er perfekt for deg som ønsker å friske opp pusten, roe en irritert hals eller bare nyte den karakteristiske sterke smaken. Den sukkerfrie oppskriften gjør det også til et godt valg for dem som vil unngå unødvendig sukker i hverdagen. Innhold: 48 poser à 25g (16 x 3-pakninger) Sukkerfri pastill med mentol og eucalyptus Sterk og forfriskende smak Perfekt for kontoret, bilen eller hjemme Klassisk britisk produkt i generasjoners smak EAN: 50818914 🛒 Ta også en titt på resten av vårt store utvalg av halstabletter og sukkerfrie pastiller for flere favoritter! Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering 🌟📦 Nøkkelord: halstabletter, sukkerfri pastill, mentolpastiller, oppfriskende drops, halsdrops, eukalyptus pastill, sterke pastiller, Fisherman's Friend original
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
3-pk
579 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 3-pk | 579 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 579 kr | −0 % | 482,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 579 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Fisherman's Friend Original 16x3pk | Storpakk (48 poser)
Denne varen · 3-pk
579 kr · 482,5 kr/kg · laveste 579 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1,2 kg
158 kr · 131,67 kr/kg · laveste 158 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr
24 × 25 g
299 kr · 439,71 kr/kg · laveste 299 kr