Bakeboden
bakeboden.no
5 kg
153 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −38 %
- Ordinær
- 247 kr
- Enhet
- 30,6 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Alt mel · 5 kg
Aurions biodynamiske hvete er dyrket av danske avlere, og ingenting er siktet bort – derfor er dette Aurions fullkornshvetemel. Et mel som er godt til å gi fylde og karakter i bakverket ditt av grahamsbrød og boller. Innhold: 5 kg. OBS: Best før-datoen på dette produktet kan være ned til 1 måned på grunn av strenge kvalitetskrav.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
5 kg
153 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 5 kg | 153 kr Billigst nå | I kassen | — | 247 kr | −38 % | 30,6 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 153 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Grahamsmel – Aurion, 5 kg – BEST FØR 09/26
Denne varen · 5 kg
153 kr · 30,6 kr/kg · laveste 153 kr
12,5 kg
255 kr · 20,4 kr/kg · laveste 255 kr
5 kg
170 kr · 34 kr/kg · laveste 170 kr