Bakeboden
bakeboden.no
12,5 kg
255 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −52 %
- Ordinær
- 528 kr
- Enhet
- 20,4 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Ulike råvarer til brød · 12,5 kg
Ølandshvete er en gammel kornsort som ligner hvete i utseende, men med egenskaper som spelt. De hele kjernene kan kokes og brukes i mat, legges i bløt og brukes i bakverk, eller males til mel på en husholdningskvern. Innhold: 12,5 kg. OBS: Best før-datoen på dette produktet kan være ned til 1 måned på grunn av strenge kvalitetskrav.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
12,5 kg
255 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 12,5 kg | 255 kr Billigst nå | I kassen | — | 528 kr | −52 % | 20,4 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 255 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Økologisk hel Ølandshvete – Aurion, 12,5 kg – BEST FØR 09/26
Denne varen · 12,5 kg
255 kr · 20,4 kr/kg · laveste 255 kr
5 kg
153 kr · 30,6 kr/kg · laveste 153 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 400 g
482 kr · 200,83 kr/kg · laveste 482 kr
6 × 500 g
657 kr · 219 kr/kg · laveste 657 kr
6 × 500 g
1 175 kr · 391,67 kr/kg · laveste 1 175 kr