Bakeboden
bakeboden.no
5 kg
170 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −47 %
- Ordinær
- 323 kr
- Enhet
- 34 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Alt mel · 5 kg
Livø nakenbygg stammer, som navnet sier, fra den lille øya Livø i Limfjorden. Øya ligger sørvest for Løgstør og nord for Fur. Øyas areal dyrkes 100 % biodynamisk av Livø Avlsgaard for Naturstyrelsen. Nakenbyggen er et fantastisk salatkorn. Det smaker godt og metter, og er nesten umulig å koke i stykker. Salatkorn skal ha tyggemotstand, men hvor mye bestemmer du selv. Stor pose med 5 kg MERK: Best før-datoen på dette produktet er redusert til 1 måned på grunn av strenge kvalitetskrav.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Bakeboden
bakeboden.no
5 kg
170 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bakeboden bakeboden.no 5 kg | 170 kr Billigst nå | I kassen | — | 323 kr | −47 % | 34 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på bakeboden.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 170 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Livø nakenbygg – hel, biodynamisk 5 kg, Aurion – BEST FØR 09/26
Denne varen · 5 kg
170 kr · 34 kr/kg · laveste 170 kr
12,5 kg
255 kr · 20,4 kr/kg · laveste 255 kr
5 kg
153 kr · 30,6 kr/kg · laveste 153 kr