Billigmarkedet
billigmarkedet.no
18 × 28 g
129 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 255,95 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

18 × 28 g
Gummi Zone Stor Vingummi Burger er en morsom og smakfull vingummi formet som en liten burger – komplett med flere fargerike lag som minner om salat, ost og ketchup. En leken godteriopplevelse som passer perfekt for både barn og voksne. Denne helesken inneholder 18 individuelt innpakkede burgere , hver på 28 g , noe som gjør den ideell til bursdager, godteposer, temafester, overraskelser i matpakken eller som et morsomt innslag på godtebordet. De fruktige smakene og det fargerike designet gjør dette til en sikker favoritt. Innhold: 18 stk à 28 g (504 g) Smak: Fruktmiks Konsistens: Myk vingummi EAN: 8992741988742 Alle produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: gummi zone vingummi burger fargerikt godteri glutenfritt godteri storpakk godteri
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
18 × 28 g
129 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 18 × 28 g | 129 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 159 kr | −19 % | 255,95 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 129 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Gummi Zone Vingummi Burger 18x28g | Storpakk
Denne varen · 18 × 28 g
129 kr · 255,95 kr/kg · laveste 129 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
1 kg
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr
2 kg
259 kr · 129,5 kr/kg · laveste 259 kr
1 kg
139 kr · 139 kr/kg · laveste 139 kr
2 kg
315 kr · 157,5 kr/kg · laveste 315 kr