Økoland
okoland.no
3 kg
892,5 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 106,5 kr igjen
- Ordinær
- 1 190 kr
- Enhet
- 892,5 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

3 kg
Økologiske hasselnøtter fra Manna har en rik, nøtteaktig smak og en sprø konsistens. De er perfekte som en sunn snacks, i bakverk, granola, nøttesmør eller som topping på yoghurt og desserter. Med sitt høye innhold av sunne fettsyrer, proteiner og antioksidanter er hasselnøtter et næringsrikt valg for et balansert kosthold.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
3 kg
892,5 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
3 kg
892,5 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 3 kg | 892,5 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 106,5 kr igjen | 1 190 kr | −25 % | 892,5 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 3 kg | 892,5 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 106,5 kr igjen | 1 190 kr | −25 % | 892,5 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 892,5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Hasselnøtter3 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 3 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr