Økoland
okoland.no
2 kg
51,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen
- Ordinær
- 69 kr
- Enhet
- 25,88 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

2 kg
Manna Havre Steel Cut er laget av 100% økologisk havre som er kuttet for å bevare kornets naturlige fiber og næringsstoffer. Steel Cut havre gir grøten din en fyldigere konsistens og en dypere nøtteaktig smak. Steel cut havre fra Norge
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
2 kg
51,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
2 kg
51,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 2 kg | 51,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 25,88 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 2 kg | 51,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 947,25 kr igjen | 69 kr | −25 % | 25,88 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 51,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havre steel cut1,2 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 2 kg
51,75 kr · 25,88 kr/kg · laveste 51,75 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
25 kg
1 236,75 kr · 49,47 kr/kg · laveste 1 236,75 kr
5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr