Økoland
okoland.no
50 g
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 73,5 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

50 g
Prøv vår bestselger Manna Lettkokte Havregryn! Havregrynet fra Manna er 100% økologisk sertifisert og helt ren for kunstige tilsetningsstoffer og sprøytemidler. Grynene er finvalset som gir en helt nydelig konsistens samtidig som den tilberedes raskt.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
50 g
36,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 50 g | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 73,5 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havregryn lettkokte750 g, økologisk, Manna
Denne varen · 50 g
36,75 kr · 73,5 kr/100 g · laveste 36,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
00 g
74,25 kr · 74,25 kr/stk · laveste 74,25 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
5 kg
186,75 kr · 186,75 kr/stk · laveste 186,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr