Økoland
okoland.no
00 g
29,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen
- Ordinær
- 39 kr
- Enhet
- 29,25 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Manna havsalt i kvern er et uraffinert, naturlig salt hentet fra havet og soltørket for å bevare sine verdifulle mineraler. Dette grove havsaltet gir en fyldig, balansert smak og er perfekt for matlaging og servering. Med en praktisk kvern kan du enkelt tilpasse grovheten etter behov.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
29,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 29,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 969,75 kr igjen | 39 kr | −25 % | 29,25 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Havsalt i kvern100 g, Manna
Denne varen · 00 g
29,25 kr · 29,25 kr/stk · laveste 29,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
5 kg
81,75 kr · 81,75 kr/stk · laveste 81,75 kr
15 g
21,75 kr · 145 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
36,75 kr · 183,75 kr/kg · laveste 36,75 kr