Natur.no
natur.no
600 g
23,46 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 1 476,54 kr igjen
- Ordinær
- 58,65 kr
- Enhet
- 39,1 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

600 g
Helios økologisk store havregryn - 600 g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Natur.no
natur.no
600 g
23,46 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natur.no natur.no 600 g | 23,46 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 500 kr · 1 476,54 kr igjen | 58,65 kr | −60 % | 39,1 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på natur.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 23,46 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Helios økologisk store havregryn - 600 g
Denne varen · 600 g
23,46 kr · 39,1 kr/kg · laveste 23,46 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
75 g
44,25 kr · 59 kr/100 g · laveste 44,25 kr
50 g
36,75 kr · 73,5 kr/100 g · laveste 36,75 kr
5 kg
186,75 kr · 186,75 kr/stk · laveste 186,75 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr