Økoland
okoland.no
00 g
36,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 36,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Manna himalayasalt er et naturlig, uraffinert salt med en delikat smak og et høyt innhold av mineraler og sporstoffer. Dette rosa saltet hentes fra eldgamle saltgruver i Himalaya og er fri for kunstige tilsetningsstoffer og antiklumpemidler. Perfekt til matlaging, baking og krydring av retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
36,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 36,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 962,25 kr igjen | 49 kr | −25 % | 36,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 36,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Himalayasalt500 g, naturlig, Manna
Denne varen · 00 g
36,75 kr · 36,75 kr/stk · laveste 36,75 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
500 g
29,25 kr · 58,5 kr/kg · laveste 29,25 kr
5 kg
81,75 kr · 81,75 kr/stk · laveste 81,75 kr
15 g
21,75 kr · 145 kr/100 g · laveste 21,75 kr
200 g
36,75 kr · 183,75 kr/kg · laveste 36,75 kr