Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
159 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 159 kr
- Enhet
- 636 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Burdock Økologisk · 250 g
Burdock er en allsidig urte som har blitt brukt kontinuerlig til utallige formål de siste tusen årene i Asia og Europa, og nylig i Nord-Amerika. Burdock Rot Pulver Økologisk 250g (Arctium lappa) Ingredienser: Pulver av økologisk Burdock Rot. Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 08.2026 Opphavsland: Kina Økologisk Sertifisering NL-BIO-01 Burdock er en allsidig urte som har blitt brukt kontinuerlig til utallige formål de siste tusen årene i Asia og Europa, og nylig i Nord-Amerika. Det er en matplante kalt gobo på japansk og er en mye konsumert grønnsak i Japan. Roten kan spises fersk eller kokt. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer:
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
159 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 159 kr Billigst nå | I kassen | — | 159 kr | −0 % | 636 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 159 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Burdock Rot Pulver Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
250 g
74 kr · 296 kr/kg · laveste 74 kr
250 g
89 kr · 356 kr/kg · laveste 89 kr
250 g
124 kr · 496 kr/kg · laveste 124 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr