Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
99 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −34 %
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 396 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cat's Claw · 250 g
Katteklo er en tropisk klatreplante som vokser i regnskogen i Sør-Amerika. Cat’s Claw Pulver 250g (Uncaria tormentosa) Ingredienser: Cat’s Claw Pulver*. *=Fra økologisk landbruk. Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 08.2026 Opphavsland: Peru Katteklo er en tropisk klatreplante som vokser i regnskogen i Sør-Amerika. Siden små torner (som kattens klo) er til stede ved foten av bladene, ble navnet tilsvarende. Søramerikanere har lang historie av å konsumere Cat’s Claw. Den inneholder noen aktive stoffer som alkaloider, og fytokjemikalier. Cat’s Claw har blitt svært populært, spesielt i USA. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 12119086
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
99 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 99 kr Billigst nå | I kassen | — | 149 kr | −34 % | 396 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 99 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Cat’s Claw Pulver 250g
Denne varen · 250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
29,9 kr · 119,6 kr/kg · laveste 29,9 kr
250 g
74 kr · 296 kr/kg · laveste 74 kr
250 g
124 kr · 496 kr/kg · laveste 124 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr