Økoland
okoland.no
5 kg
411,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 587,25 kr igjen
- Ordinær
- 549 kr
- Enhet
- 82,35 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Økologiske røde kidneybønner fra Manna er en næringsrik belgfrukt med en fast konsistens og en mild, lett søtlig smak. De er perfekte til gryteretter, chili sin carne, supper, salater og vegetarburgere. Med sitt høye protein- og fiberinnhold er kidneybønner et sunt og mettende alternativ i plantebaserte retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
411,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 411,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 587,25 kr igjen | 549 kr | −25 % | 82,35 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 411,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kidneybønnerrøde,5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
411,75 kr · 82,35 kr/kg · laveste 411,75 kr
10 kg
321,75 kr · 32,18 kr/kg · laveste 321,75 kr
5 kg
224,25 kr · 44,85 kr/kg · laveste 224,25 kr
5 kg
261,75 kr · 52,35 kr/kg · laveste 261,75 kr
5 kg
269,25 kr · 53,85 kr/kg · laveste 269,25 kr
5 kg
299,25 kr · 59,85 kr/kg · laveste 299,25 kr