Økoland
okoland.no
5 kg
186,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 812,25 kr igjen
- Ordinær
- 249 kr
- Enhet
- 186,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

5 kg
Kikerter er full av gode næringstoffer, gir god metthetsfølelse og energi som varer.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
5 kg
186,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 5 kg | 186,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 812,25 kr igjen | 249 kr | −25 % | 186,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 186,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kikerter5 kg, økologisk, Manna
Denne varen · 5 kg
186,75 kr · 186,75 kr/stk · laveste 186,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr