Nakama
nakamajapan.no
71 g
39 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 960 kr igjen
- Ordinær
- 49 kr
- Enhet
- 54,93 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Nakama AS · 71 g
OBS DATOVARE! 10.05.2026 (men ofte godt etter!) En kopp instant nudler med fyldig soyasaus-suppe og elastiske nudler med god spenst 🍜✨, tilsatt smak av kylling og svin for en ekstra aromatisk opplevelse.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Nakama
nakamajapan.no
71 g
39 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Nakama nakamajapan.no 71 g | 39 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 960 kr igjen | 49 kr | −20 % | 54,93 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på nakamajapan.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 39 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kin-chan Noodle Instant Soy Sauce Ramen 71g (TOKUSHIMA)
Denne varen · 71 g
39 kr · 54,93 kr/100 g · laveste 39 kr
92 g
30 kr · 196,08 kr/kg · laveste 30 kr