Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
61 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 538 kr igjen
- Ordinær
- 61 kr
- Enhet
- 122 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Kokos Revet Premium ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
61 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 61 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 538 kr igjen | 61 kr | −0 % | 122 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 61 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokos Revet Premium ØKO 500g
Denne varen · 500 g
61 kr · 122 kr/kg · laveste 61 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
104 kr · 208 kr/kg · laveste 104 kr
500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr
500 g
183 kr · 366 kr/kg · laveste 183 kr
500 g
305 kr · 610 kr/kg · laveste 305 kr