Økoland
okoland.no
250 ml
111,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 887,25 kr igjen
- Ordinær
- 149 kr
- Enhet
- 447 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

250 ml
Denne økologiske fermenterte kokossirupen fra Rømer Vegan er en fantastisk erstatning til soyasaus. Laget av nektar fra kokospalmen og fermentert for å bevare næringsstoffene, gir den et spennende alternativ til soyasaus i wokretter, marinader og vegetariske retter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
250 ml
111,75 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 250 ml | 111,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 887,25 kr igjen | 149 kr | −25 % | 447 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 111,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kokossirupfermentert, 250ml økologisk, Rømer Vegan
Denne varen · 250 ml
111,75 kr · 447 kr/kg · laveste 111,75 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
89,25 kr · 307,76 kr/kg · laveste 89,25 kr