Økoland
okoland.no
290 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 256,03 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

290 g
Dette økologiske syltetøyet fra Rømer Vegan kombinerer sødmen fra jordbær med den friske syrligheten fra rabarbra. Resultatet er en balansert og fruktig smak som passer like godt på brødskiva som i desserter. Søtet med rørsukker og er et smakfullt og naturlig alternativ for både store og små. Fruktandel 70%.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
290 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 290 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 256,03 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Syltetøyjordbær & rabarbra, 290 g, økologisk, Rømer Vegan
Denne varen · 290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
89,25 kr · 307,76 kr/kg · laveste 89,25 kr
250 ml
111,75 kr · 447 kr/kg · laveste 111,75 kr