Økoland
okoland.no
290 g
89,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 307,76 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

290 g
Dette økologiske bringebærsyltetøyet fra Rømer Vegan har en frisk og naturlig smak av solmodne bringebær. Det er søtet med eplejuicekonsentrat i stedet for raffinert sukker, og gir deg en ren og fruktig opplevelse med en lett syrlig undertone som er perfekt på brødskiven, i yoghurt eller som topping på grøt og dessert. 70% frukt.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
290 g
89,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 290 g | 89,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 909,75 kr igjen | 119 kr | −25 % | 307,76 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Syltetøybringebær, 290 g, økologisk, Rømer Vegan
Denne varen · 290 g
89,25 kr · 307,76 kr/kg · laveste 89,25 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
250 ml
111,75 kr · 447 kr/kg · laveste 111,75 kr