Økoland
okoland.no
290 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 256,03 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

290 g
Et kraftfullt og friskt syltetøy laget av økologiske solbær. Denne varianten fra Rømer Vegan byr på en intens bærsmak med naturlig syrlighet og passer perfekt til både frokostbordet og i desserter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
290 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 290 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 256,03 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Syltetøysolbær, 290 g, økologisk, Rømer Vegan
Denne varen · 290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
66,75 kr · 230,17 kr/kg · laveste 66,75 kr
290 g
74,25 kr · 256,03 kr/kg · laveste 74,25 kr
290 g
89,25 kr · 307,76 kr/kg · laveste 89,25 kr
250 ml
111,75 kr · 447 kr/kg · laveste 111,75 kr