Økoland
okoland.no
75 g
59,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen
- Ordinær
- 79 kr
- Enhet
- 79 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

75 g
Krunchy Choco fra Barnhouse er en økologisk sjokolademüsli med sprø biter og deilig smak av ekte melkesjokolade. Laget med fullkornshavre, kokos og kakaopulver, og søtet med rørsukker og rissirup for en mild og balansert sødme.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
75 g
59,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 75 g | 59,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 939,75 kr igjen | 79 kr | −25 % | 79 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 59,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Krunchy Choco375 g, økologisk, Barnhouse
Denne varen · 75 g
59,25 kr · 79 kr/100 g · laveste 59,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
75 g
74,25 kr · 99 kr/100 g · laveste 74,25 kr
75 g
74,25 kr · 99 kr/100 g · laveste 74,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr