Økoland
okoland.no
75 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 99 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

75 g
Krunchy Joy Nuts fra Barnhouse er en nøtteaktig og sprø müsliblanding for deg som elsker smaken av ristede hasselnøtter. Med fullkornshavre, puffet spelt, cornflakes og et hint av kokos gir denne økologiske blandingen en smakfull start på dagen.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
75 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 75 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 99 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Krunchy Joy Nuts375 g, økologisk, Barnhouse
Denne varen · 75 g
74,25 kr · 99 kr/100 g · laveste 74,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
75 g
59,25 kr · 79 kr/100 g · laveste 59,25 kr
75 g
74,25 kr · 99 kr/100 g · laveste 74,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr