Økoland
okoland.no
75 g
74,25 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen
- Ordinær
- 99 kr
- Enhet
- 99 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

75 g
Krunchy Very Berry fra Barnhouse er en fruktig og sprø müsliblanding med økologiske bringebær og blåbær. Den er laget med fullkornshavre, kokos og puffet spelt for en balansert og naturlig sødme.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
75 g
74,25 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 75 g | 74,25 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 924,75 kr igjen | 99 kr | −25 % | 99 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74,25 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Krunchy Very Berry375 g, økologisk, Barnhouse
Denne varen · 75 g
74,25 kr · 99 kr/100 g · laveste 74,25 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
75 g
59,25 kr · 79 kr/100 g · laveste 59,25 kr
75 g
74,25 kr · 99 kr/100 g · laveste 74,25 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr