MatMarket
matmarket.no
200 g
5 kr
Billigst nå
- Frakt
- ca. 115 kr for varen alene
- Kutt
- −86 %
- Ordinær
- 36 kr
- Enhet
- 25 kr/kg
- Dato
- 24. sep. 2026 · Best før

200 g
Laima Sefyr Tranebær, 200g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
MatMarket
matmarket.no
200 g
5 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MatMarket matmarket.no 200 g | 5 kr Billigst nå | ca. 115 kr for varen alene | — | 36 kr | −86 % | 25 kr/kg | 24. sep. 2026 Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Laima Sefyr Tranebær, 200g
Denne varen · 200 g
5 kr · 25 kr/kg · laveste 5 kr
45 g
3,25 kr · 7,22 kr/100 g · laveste 3,25 kr
200 g
49 kr · 245 kr/kg · laveste 49 kr
200 g
50 kr · 250 kr/kg · laveste 50 kr
200 g
67 kr · 335 kr/kg · laveste 67 kr
200 g
69 kr · 345 kr/kg · laveste 69 kr