FUDI
fudi.no
750 g
62,91 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 799 kr · 736,09 kr igjen
- Ordinær
- 69,9 kr
- Enhet
- 8,39 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Lao Gan Ma · 750 g
Lao Gan Ma Pickled Chili er syltet chili med frisk syrlighet og behagelig varme, fra det kultkjente kinesiske merket. De sprø, syltede bitene gir et perfekt smaksløft til nudler, ris, dumplings og wok, eller som tilbehør som kutter gjennom fyldige retter. Praktisk storpakning for ekte chili-fans. Se flere i chilisaus-utvalget .
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
FUDI
fudi.no
750 g
62,91 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
FUDI fudi.no 750 g | 62,91 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 799 kr · 736,09 kr igjen | 69,9 kr | −10 % | 8,39 kr/100 g | Ukjent dato Best før |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 62,91 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lao Gan Ma Syltet Chili 750g
Denne varen · 750 g
62,91 kr · 8,39 kr/100 g · laveste 62,91 kr
29 kr · 29 kr/stk · laveste 29 kr
55,2 kr · 55,2 kr/stk · laveste 55,2 kr
83,3 kr · 98 kr/100 g · laveste 83,3 kr