Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
89 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −31 %
- Ordinær
- 129 kr
- Enhet
- 356 kr/kg
- Dato
- 3. feb. 2026 · Best før

Datovarer · 250 g
Frukten er svært næringsrik, har høye nivåer av karoten, vitamin B3, karbohydrater, fiber, vitaminer og mineraler (for eksempel jern osv). Lucuma Pulver Rå Økologisk 250g (Lucuma obovata) Ingredienser: Økologisk rått Lucuma pulver Emballasje: Stående pose med klips forsegling Best Før: 03.02.2026 Origin: Peru Organic Certification NL-BIO-01 Frukten er svært næringsrik, har høye nivåer av karoten, vitamin B3, karbohydrater, fiber, vitaminer og mineraler (for eksempel jern osv). I noen land er det en av de mest populære iskrem smaker. Lucuma er en populær smakstilsetning for iskrem i det opprinnelige området, og i Peru overgår til og med etterspørselen etter lucuma de mer globalt populære smaker som jordbær, sjokolade og vanilje. Lucuma er en subtropisk frukt fra de subtropiske andinske kyst daler i Peru, som senere lansertes i Ecuador og Chile. Den vokser i høyder mellom 1000-2400 meter. Cajamarca, Ancash, Lima, og Ayacucho er de viktigste områdene i Peru som der vokser lucuma trær. Lucuma har blitt funnet på keramikk på gravplasser av urbefolkningen i kystnære Peru. Moche folket har hatt en fascinasjon med jordbruk og valgte ofte å representere frukt og grønnsaker, inkludert lucuma, i sin kunst. Lucuma frukt kan brukes til å lage et rått pulver, som blir en fantastisk naturlig søtner. Du kan ha en skje av lucuma pulver i desserter, is creames og smoothies osv. Video –> Lucuma Iskrem – Melkefri, Paleo, Keto: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 11063090
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
89 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 89 kr Billigst nå | I kassen | — | 129 kr | −31 % | 356 kr/kg | 3. feb. 2026 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 89 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Lucuma Pulver Rå Økologisk 250g
Denne varen · 250 g
89 kr · 356 kr/kg · laveste 89 kr
250 g
64 kr · 256 kr/kg · laveste 64 kr
250 g
74 kr · 296 kr/kg · laveste 74 kr
250 g
124 kr · 496 kr/kg · laveste 124 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr