Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
74 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −38 %
- Ordinær
- 119 kr
- Enhet
- 296 kr/kg
- Dato
- 30. apr. 2023 · Best før

Datovarer · 250 g
Et nydelig kakaopulver med sterk og god sjokoladesmak. Ikke tilsatt sukker. Supert til kakao, bakverk eller desserter. Kakao Pulver Økologisk Fettredusert 250g Ingredienser: Kakaopulver* (fettredusert) *=økologisk Emballasje: Pappboks Best Før: 30.04.2023 Opphavsland: Ikke-EU Landbruk Økologisk Sertifisering DE-ØKO-006 Et nydelig kakaopulver med sterk og god sjokoladesmak. Ikke tilsatt sukker. Supert til kakao, bakverk eller desserter. Kakaopulver med en sterk og god sjokoladesmak. Under produksjonen har Rapunzel fjernet fett. Inneholder derfor kun 11 % fett. Bruk det gjerne sammen med rørsukker og server det som en varm kakaodrikk med krem på toppen. Kakao inneholder polyfenoler, vitamin A, B, C, E, K samt mineraler som magnesium, kalsium jern, sink, kalium og krom. Du finner også aminosyrene alanin, arginin, tyrosin, fenylalanin, valin og tryptofan i kakao. VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 18050000
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
250 g
74 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 250 g | 74 kr Billigst nå | I kassen | — | 119 kr | −38 % | 296 kr/kg | 30. apr. 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 74 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Kakao Pulver Økologisk Fettredusert 250g
Denne varen · 250 g
74 kr · 296 kr/kg · laveste 74 kr
60 g
84 kr · 140 kr/100 g · laveste 84 kr
250 g
89 kr · 356 kr/kg · laveste 89 kr
250 g
99 kr · 396 kr/kg · laveste 99 kr
250 g
135 kr · 540 kr/kg · laveste 135 kr
250 g
159 kr · 636 kr/kg · laveste 159 kr