Økoland
okoland.no
00 g
96,75 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 902,25 kr igjen
- Ordinær
- 129 kr
- Enhet
- 96,75 kr/stk
- Dato
- Ukjent dato · Best før

00 g
Økologiske macadamianøtter fra Manna er delikate, sprø og fyldige nøtter med en naturlig smøraktig smak. De er en utmerket kilde til sunne fettsyrer, proteiner og viktige mineraler, og passer perfekt som snacks, i bakverk, nøttesmør eller som et luksuriøst tilskudd i salater og desserter.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Økoland
okoland.no
00 g
96,75 kr
Billigst nå
Økoland
okoland.no
00 g
96,75 kr
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Økoland okoland.no 00 g | 96,75 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 902,25 kr igjen | 129 kr | −25 % | 96,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Økoland okoland.no 00 g | 96,75 kr | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 902,25 kr igjen | 129 kr | −25 % | 96,75 kr/stk | Ukjent dato Best før | Åpne på okoland.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 96,75 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Macadamianøtter200 g, økologisk, Manna
Denne varen · 00 g
96,75 kr · 96,75 kr/stk · laveste 96,75 kr
00 g
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 g
51,75 kr · 103,5 kr/100 g · laveste 51,75 kr
50 g
74,25 kr · 148,5 kr/100 g · laveste 74,25 kr
200 g
66,75 kr · 333,75 kr/kg · laveste 66,75 kr
3 kg
636,75 kr · 636,75 kr/stk · laveste 636,75 kr