Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
339 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 339 kr
- Enhet
- 169,5 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Cloetta · 2 kg
Malaco Pim Pim kjærligheter er en ekte godteriklassiker. De små røde båtene har vært en favoritt i generasjoner, og nå finnes de også som kjærligheter på pinne. Perfekt for deg som elsker den friske og søte Pim Pim smaken. Dette er godteri som passer til bursdager, helgekos, godteskålen eller som en nostalgisk overraskelse. Storpakningen inneholder hele 2 kg. Det gir deg rikelig med kjærligheter til både store og små anledninger. En praktisk løsning for butikker, arrangementer eller for deg som bare vil fylle opp skikkelig. Innhold: 2 kg EAN: 7330869151364 Merke: Malaco Alle våre produkter sendes fra vårt lager i Norge. Rask levering og trygge produkter. Nøkkelord: pim pim kjærligheter, malaco pim pim, jordbær kjærlighet, godteriklubber, storpakning godteri, 2kg godteri, malaco kjærligheter, pim pim klubber
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
2 kg
339 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 2 kg | 339 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 339 kr | −0 % | 169,5 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 339 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Malaco Pim Pim kjærligheter Storpakk 2kg
Denne varen · 2 kg
339 kr · 169,5 kr/kg · laveste 339 kr
48 × 920 g
99 kr · 107,61 kr/kg · laveste 99 kr
28 × 95 g
419 kr · 157,52 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 90 g
419 kr · 166,27 kr/kg · laveste 419 kr
28 × 85 g
419 kr · 176,05 kr/kg · laveste 419 kr
30 × 20 g
249 kr · 415 kr/kg · laveste 249 kr