Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
165 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 165 kr
- Enhet
- 110 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

1,5 kg
Minicco Sura Band Cola er lange, syrlige godteribånd med deilig colasmak og en myk, seig konsistens. Kombinasjonen av søtt og surt gjør dem til et godt valg for deg som liker klassisk surt godteri med smak av cola. Den store boksen inneholder hele 1,5kg og passer perfekt når du trenger mye godteri til fest, bursdag, arrangementer eller godtebord. De lange båndene er også enkle å plukke og servere som smågodt. Detaljer Innhold: 1,5kg Type: Syrlige godteribånd Smak: Cola Søt og syrlig smak Myk og seig konsistens Stor forpakning Perfekt til smågodt, fest og arrangementer Merke: Minicco 🥤 Anbefales til deg som elsker syrlig godteri og vil ha klassiske, seige colabånd i en stor og praktisk forpakning. Alle våre produkter er trygge i bruk, overholder standarder, og sendes fra vårt lager i Norge med lynrask levering. Minicco, Sura Band Cola, colabånd, surt godteri, colagodteri, godteribånd, smågodt, smågodteri, storpakke godteri, godteri 1,5kg
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
1,5 kg
165 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 1,5 kg | 165 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 165 kr | −0 % | 110 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Drikke. Brett og esker gir ofte bedre literpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 165 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Minicco Sure Belter Cola 1,5kg
Denne varen · 1,5 kg
165 kr · 110 kr/kg · laveste 165 kr
1000 g
118 kr · 118 kr/kg · laveste 118 kr