Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 134,13 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Sure Belter 4x4 er fargerike og seige godteriremser med fire deilige smaker: fersken, kirsebær, eple og jordbær. Den perfekte kombinasjonen av sødme og syrlighet gir en frisk smakseksplosjon som både barn og voksne elsker. Godteriet er vegansk og kommer i en praktisk storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g – ideelt for kiosker, festbord, bursdager eller helgekos. De sure beltene er en klassiker fra Vidal og passer perfekt til alle som liker surt og fruktig godteri. Sure belter med smak av fersken, kirsebær, eple og jordbær Vegansk godteri 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Populært valg for surt godteri-elskere Vidal Sure Belter, surt godteri, vegansk godteri, fruktige belter, storpakke godteri, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 169 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 239 kr | −29 % | 134,13 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 169 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Sure Belter 14x90g Storpakk | Fruktsmak
Denne varen · 14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
179 kr · 142,06 kr/kg · laveste 179 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr