Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
179 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 142,06 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Opplev en eksplosjon av syrlig sødme med Vidal Sure Regnbuefargede Belter ! Disse fargerike og seige godteribåndene kombinerer fruktige smaker med et syrlig sukkerlag som gir en frisk og intens opplevelse. Med sin regnbuefargede design er de både morsomme å se på og deilige å spise – perfekt til fest, bursdag, filmkveld eller som en liten godbit i hverdagen. Den myke og seige konsistensen gjør dem til en favoritt blant både barn og voksne. Produktet selges som en praktisk storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , ideelt for kiosker, butikker eller storhusholdning. Sure regnbuebelter med fruktig smak Myk og seig tekstur med syrlig sukkerlag 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Fargerikt og lekent design Vidal Sure Belter, regnbue godteri, sure belter, sursukret godteri, storpakke godteri, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
179 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 179 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 239 kr | −25 % | 142,06 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 179 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Sure Regnbuefargede Belter 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
179 kr · 142,06 kr/kg · laveste 179 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr