Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr
- Ordinær
- 239 kr
- Enhet
- 134,13 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Vidal · 14 × 90 g
Vidal Sure Belter Jordbær er klassiske, myke og seige godteribånd med intens jordbærsmak og et syrlig sukkerlag som gir et ekstra smakskick. Den perfekte kombinasjonen av sødme og syrlighet gjør disse beltene til en favoritt blant både barn og voksne. Med sin røde farge og fristende utseende passer de perfekt som snacks, til fest, bursdag eller filmkveld. Den praktiske posestørrelsen gjør dem enkle å dele og nyte når som helst. Produktet selges som en storpakk med 14 poser à 90 g , totalt 1260 g , ideelt for kiosker, butikker eller storhusholdning. Syrlig og søt jordbærsmak Myk og seig tekstur Belagt med syrlig sukker for ekstra smakskick 14 poser à 90 g – totalt 1260 g Perfekt til fest, bursdag og helgekos Vidal Sure Belter, jordbær godteri, sure belter, sursukret godteri, storpakke godteri, Vidal vingummi
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Billigmarkedet
billigmarkedet.no
14 × 90 g
169 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Billigmarkedet billigmarkedet.no 14 × 90 g | 169 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 999 kr | 239 kr | −29 % | 134,13 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på billigmarkedet.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Stort kvantum. Enhetspris og lagringsplass teller mer enn stykkpris.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 169 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Vidal Sure Belter Jordbær 14x90g Storpakk
Denne varen · 14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
1 kg
109 kr · 109 kr/kg · laveste 109 kr
14 × 90 g
169 kr · 134,13 kr/kg · laveste 169 kr
3 kg
429 kr · 138,39 kr/kg · laveste 429 kr
14 × 90 g
179 kr · 142,06 kr/kg · laveste 179 kr
3 kg
429 kr · 143 kr/kg · laveste 429 kr