tights.no
tights.no
45 g
5 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 999 kr · 994 kr igjen
- Ordinær
- 17 kr
- Enhet
- 11,11 kr/100 g
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Matvarer · 45 g
Nydelig granola-snack med smak av tomat og oregano! Kun 127 kcal per pose! Nydelig smak! 16 gram proteiner per pose! Næringsinnhold Per pose (45g) Energi 164 kcal Fett 7.3 gram hvorav mettet 1.1 gram Karbohydrater 5.0 gram hvorav sukkerarter 1.1 gram hvorav polyoler 0.0 gram Proteiner 15.0 gram Fiber 0.1 gram Salt 0.6 gram Ingredienser : polydextrose, vegetabilsk protein ( soya ), frøblanding (solsikkefrø, gresskarkjernefrø, sesamfrø , chiafrø), havreflak , cashewnøtter , tomat, vegetabilsk olje (solsikke), oregano, salt, aroma
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
tights.no
tights.no
45 g
5 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
tights.no tights.no 45 g | 5 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 999 kr · 994 kr igjen | 17 kr | −71 % | 11,11 kr/100 g | Ukjent dato Best før | Åpne på tights.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 5 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Monster High Protein Granola Bites Tomat & Oregano 45g
Denne varen · 45 g
5 kr · 11,11 kr/100 g · laveste 5 kr
11 g
29 kr · 263,64 kr/100 g · laveste 29 kr