Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
11 g
29 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −17 %
- Ordinær
- 35 kr
- Enhet
- 263,64 kr/100 g
- Dato
- 4. aug. 2023 · Best før

Datovarer · 11 g
Deilig oreganokrydder. Aromatisk og rik på smak. Et av verdens mest brukte krydder. Oregano er mye brukt som krydder i landene rundt middelhavet. Den tilfører maten god smak og viktige næringsstoffer. Oregano Økologisk 11g (Oreganum vulgare) Ingredienser: Økologisk oregano Emballasje: Krydderglass Best Før: 04.08.2023 Opphavsland: Tyrkia Økologisk Sertifisering NG-ØKO-01 Deilig oreganokrydder. Aromatisk og rik på smak. Et av verdens mest brukte krydder. Oregano er mye brukt som krydder i landene rundt middelhavet. Den tilfører maten god smak og viktige næringsstoffer. Oregano passer godt til pastaretter og pizza, men også andre kjøttretter gjerne sammen med ost og tomat. Oregano er full av antioksidanter og vitaminer. Video –> Voksende Oregano Time Lapse – Frø til blomst på 70 dager: VIKTIG: VI SENDER KUN INNAD I NORGE OG TIL EUROPA FOR ØYEBLIKKET! Tolltariff Nummer: 0910.99.9900
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Superfoodbutikken
superfoodbutikken.no
11 g
29 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Superfoodbutikken superfoodbutikken.no 11 g | 29 kr Billigst nå | I kassen | — | 35 kr | −17 % | 263,64 kr/100 g | 4. aug. 2023 Best før | Åpne på superfoodbutikken.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Smakstilsetning. Etter dato faller aroma, ikke matsikkerhet.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 29 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Oregano Økologisk 11g
Denne varen · 11 g
29 kr · 263,64 kr/100 g · laveste 29 kr
1 kg
180 kr · 18 kr/100 g · laveste 180 kr
45 g
28,98 kr · 64,4 kr/100 g · laveste 28,98 kr
45 g
44,25 kr · 98,33 kr/100 g · laveste 44,25 kr
5 g
21,75 kr · 435 kr/100 g · laveste 21,75 kr
8 g
44,25 kr · 553,13 kr/100 g · laveste 44,25 kr