Caffè Vero
caffevero.no
500 g
49 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −84 %
- Ordinær
- 299 kr
- Enhet
- 81,67 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

Naturera Polot · 500 g
Gullmelk, også kjent som "Golden Milk" eller "gurkemeie-latte", er en varm, krydret drikk med lange tradisjoner, spesielt i ayurvedisk medisin fra India. Drikken har fått stor popularitet i vesten de siste årene, både som et alternativ til kaffe og kakao, og på grunn av sine potensielle helsefordeler. Her får du en pulverblanding fra Naturera Polot som kun må blandes med varmt vann eller varm melk for å få frem den nydelige smaken. En skje (medfølger) pulver blandes med ca. 250ml varm væske, røres om og drikken er klar. OBS! Disse har gått ut på dato men er forseglet og like gode i lang tid ennå.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Caffè Vero
caffevero.no
500 g
49 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Caffè Vero caffevero.no 500 g | 49 kr Billigst nå | I kassen | — | 299 kr | −84 % | 81,67 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på caffevero.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 49 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Naturera Polot Golden Milk (Gullmelk), 500g pulver
Denne varen · 500 g
49 kr · 81,67 kr/kg · laveste 49 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
500 g
189 kr · 378 kr/kg · laveste 189 kr
10 g
79 kr · 790 kr/100 g · laveste 79 kr