Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
121 kr
Billigst nå
- Frakt
- 79 kr for varen alene
- Fri frakt
- Fri frakt fra 599 kr · 478 kr igjen
- Ordinær
- 121 kr
- Enhet
- 242 kr/kg
- Dato
- 3. feb. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 500g som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
121 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 121 kr Billigst nå | 79 kr for varen alene | Fri frakt fra 599 kr · 478 kr igjen | 121 kr | −0 % | 242 kr/kg | 3. feb. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 121 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 500g
Denne varen · 500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr
500 g
14,9 kr · 29,8 kr/kg · laveste 14,9 kr
500 g
24,9 kr · 49,8 kr/kg · laveste 24,9 kr
500 g
137 kr · 274 kr/kg · laveste 137 kr
500 g
363 kr · 726 kr/kg · laveste 363 kr
500 g
605 kr · 1 210 kr/kg · laveste 605 kr