Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
605 kr
Billigst nå
- Frakt
- Fri frakt
- Kutt
- −0 %
- Ordinær
- 605 kr
- Enhet
- 1 210 kr/kg
- Dato
- 3. feb. 2027 · Best før

Rawfoodshop · 500 g
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 500g x 5 pakker som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Rawfoodshop
rawfoodshop.no
500 g
605 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rawfoodshop rawfoodshop.no 500 g | 605 kr Billigst nå | 0 kr | Ja | 605 kr | −0 % | 1 210 kr/kg | 3. feb. 2027 Best før | Åpne på rawfoodshop.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 605 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Nøtte- & Fruktmiks Macadamia Tranebær Banan ØKO 500g x 5 pakker
Denne varen · 500 g
605 kr · 1 210 kr/kg · laveste 605 kr
500 g
121 kr · 242 kr/kg · laveste 121 kr
500 g
161 kr · 322 kr/kg · laveste 161 kr
500 g
363 kr · 726 kr/kg · laveste 363 kr
500 g
372 kr · 744 kr/kg · laveste 372 kr
500 g
573 kr · 1 146 kr/kg · laveste 573 kr