Natur.no
natur.no
500 g
67,62 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Fri frakt
- Fri frakt fra 1 500 kr · 1 432,38 kr igjen
- Ordinær
- 169,05 kr
- Enhet
- 135,24 kr/kg
- Dato
- Ukjent dato · Best før

500 g
Økologisk Teffmel - 500 g - Biogan som datovare. Sammenlign enhetspris og historikk før du kjøper.
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Natur.no
natur.no
500 g
67,62 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Natur.no natur.no 500 g | 67,62 kr Billigst nå | I kassen | Fri frakt fra 1 500 kr · 1 432,38 kr igjen | 169,05 kr | −60 % | 135,24 kr/kg | Ukjent dato Best før | Åpne på natur.no |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Dagligvare til husholdningen. Sjekk enhetspris og dato.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 67,62 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Økologisk Teffmel - 500 g - Biogan
Denne varen · 500 g
67,62 kr · 135,24 kr/kg · laveste 67,62 kr
00 ml
51,75 kr · 51,75 kr/stk · laveste 51,75 kr
50 ml
73,5 kr · 147 kr/100 g · laveste 73,5 kr
500 g
209,3 kr · 418,6 kr/kg · laveste 209,3 kr
1 kg
561,75 kr · 561,75 kr/stk · laveste 561,75 kr
1 kg
1 004,25 kr · 1 004,25 kr/stk · laveste 1 004,25 kr