Sunne Saker
sunnesaker.com
150 g
60 kr
Billigst nå
- Frakt
- I kassen
- Kutt
- −37 %
- Ordinær
- 95 kr
- Enhet
- 400 kr/kg
- Dato
- 1. nov. 2026 · Best før

Biogan · 150 g
Datovare: Best før 01.11.2026 - også god etter Puffet økologisk quinoa. Quinoa...
Typisk frakt gjelder denne varen alene. Se frakt per butikk.
Sunne Saker
sunnesaker.com
150 g
60 kr
Billigst nå
| Butikk | Vare | Frakt | Fri frakt | Ordinær | Kutt | Enhet | Best før | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Sunne Saker sunnesaker.com 150 g | 60 kr Billigst nå | I kassen | — | 95 kr | −37 % | 400 kr/kg | 1. nov. 2026 Best før | Åpne på sunnesaker.com |
Billigste synlige tilbud over tid. Kurven er butikkens datovarepris, ikke ordinær hyllepris.
Bruk
Tørrvare. Holder lenge etter best før. Sammenlign kr/kg.
Om datoen
Best før er et kvalitetsmerke. Tørrvarer, kaffe og krydder er ofte like gode etter dato.
Mot bunnen
Laveste observert er 60 kr. Dagens pris er nær bunnen i perioden.
Sammenlignet på enhetspris, ikke posepris. En billig 250 g-pose kan tape mot en kilossekk selv om kassalappen ser høyere ut.
Puffet quinoa økologisk 150 g Biogan
Denne varen · 150 g
60 kr · 400 kr/kg · laveste 60 kr
19 kr · 19 kr/stk · laveste 19 kr
1 kg
89,01 kr · 89,01 kr/kg · laveste 89,01 kr
500 g
65 kr · 130 kr/kg · laveste 65 kr
5 kg
411,75 kr · 411,75 kr/stk · laveste 411,75 kr
5 kg
892,5 kr · 892,5 kr/stk · laveste 892,5 kr